İstanbul Duşakabin Teknik Servisi 0 532 392 30 37

İSTANBUL DUŞAKABİN TEKNİK SERVİSİ HER MARKA DUŞAKABİN TAMİR BAKIM VE MONTAJINIZ UZMAN EKIBIMIZCE GARANTILI OLARAK YAPILIR.

Modern banyolara , modern hizmet , uzman ekiplerimiz ve dakik servis anlayışımızla sektörde tek ve gerçek ” TSE ” Belgeli banyo teknik servisimiz siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir.
Türkiye’nin banyo alanında tek teknik servisi İstanbul Duşakabin Teknik Servisi  mahalle tesisatçılığına son vermek için paranızın karşılığı hakkınız olan
* diplomalı uzman ekip.
* dakik hizmet
* 2 yıl işçilik garantisi
* Sektörün lider firmalarının yetki belgeli servisliği
* ücretsiz keşif hizmeti
ile sektöre yeni bir hizmet anlayışı getirerek banyonuzdada değişen ve gelişen dünyada yerinizi almanızı sağlayacaktır…

Duşakabin Tamir Teknik Servisi

Firmamız duşakabin, jakuzi, kompakt sistem, küvet, duş teknesi, hidromasaj sistemleri servis, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktır.

Duşakabin teknik servisi işçiliklerimize ve ürünlerimize iki yıl ürün ve yedek parça garantisi vermektedir. Duşakabin servisi hiçbir üretici firmanın veremediği ve eksik kaldığı servis hizmetini biz veriyoruz. İstanbul’un her bölgesine markası ne olursa olsun duşakabin, jakuzi, kompakt sistem, küvet, duş teknesi ve hitromasaj sistemleri servis, bakım, tamir, onarım ve montaj hizmetleriyle sizlere yıllardır kalite ve güvenilir hizmetler sunuyor.

Yılların deneyimi ile güven ve kalite servis alanında da sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Tüm ürünlerin servisini yapmak ciddi tecrübe isteyen bir servis anlayışıdır. Duşakabin servis firması olarak sadece İstanbul ve ilçelerine servis hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Duşakabin Teknik Servisi ve Montajı

Kompakt Duş Servisi ve Montajı

Küvet Servisi ve Montajı

Jakuzi Servisi ve Montajı

Duş Tekne Servisi ve Montajı

Hidromasaj sistemleri Servisi ve Montajı

Şok Duş Servisi ve Montajı

Her Marka Dus Tekneleri tamirleriniz sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Dusa Kabin Tamiri Deneyimli Ustalarımız ile Sorunsuz Bir Şekilde Yapılır.

İSTANBUL DUŞAKABİN TEKNİK SERVİSİ BÖLGELERİMİZ

Arnavutköy Duşakabin Tamiri Servisi, Avcılar Duşakabin Tamiri Servisi, Bağcılar Duşakabin Tamiri Servisi, Bahçelievler Duşakabin Tamiri Servisi, Bakırköy Duşakabin Tamiri Servisi, Başakşehir Duşakabin Tamiri Servisi, Bayrampaşa Duşakabin Tamiri Servisi, Beşiktaş Duşakabin Tamiri Servisi, Beylikdüzü Duşakabin Tamiri Servisi, Beyoğlu Duşakabin Tamiri Servisi, Büyükçekmece Duşakabin Tamiri Servisi, Çatalca Duşakabin Tamiri Servisi, Esenler Duşakabin Tamiri Servisi, Esenyurt Duşakabin Tamiri Servisi, Eyüp Duşakabin Tamiri Servisi, Fatih Duşakabin Tamiri Servisi, Gaziosmanpaşa Duşakabin Tamiri Servisi, Güngören Duşakabin Tamiri Servisi, Kağıthane Duşakabin Tamiri Servisi, Küçükçekmece Duşakabin Tamiri Servisi, Sarıyer Duşakabin Tamiri Servisi, Silivri Duşakabin Tamiri Servisi, Sultangazi Duşakabin Tamiri Servisi, Şişli Duşakabin Tamiri Servisi,Zeytinburnu Duşakabin Tamiri Servisi

Teknik Servis Hakkında Bilgi Alınız