Gömme Rezarvuar Teknik Servisi 0 532 392 30 37

GÖMME REZARVUAR TEKNİK SERVİSİ HER MARKA DUŞAKABİN TAMİR BAKIM VE MONTAJINIZ UZMAN EKIBIMIZCE GARANTILI OLARAK YAPILIR.

Modern banyolara , modern hizmet , uzman ekiplerimiz ve dakik servis anlayışımızla sektörde tek ve gerçek ” TSE ” Belgeli banyo teknik servisimiz siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir.
Türkiye’nin banyo alanında tek teknik servisi İstanbul Teknik Servisi  mahalle tesisatçılığına son vermek için paranızın karşılığı hakkınız olan
* diplomalı uzman ekip.
* dakik hizmet
* 2 yıl işçilik garantisi
* Sektörün lider firmalarının yetki belgeli servisliği
* ücretsiz keşif hizmeti
ile sektöre yeni bir hizmet anlayışı getirerek banyonuzdada değişen ve gelişen dünyada yerinizi almanızı sağlayacaktır…

Firmamız duşakabin, jakuzi, kompakt sistem, küvet, duş teknesi, hidromasaj sistemleri servis, montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktır.

Gömme rezarvuar teknik servisi işçiliklerimize ve ürünlerimize iki yıl ürün ve yedek parça garantisi vermektedir. Gömme rezarvuar servisi hiçbir üretici firmanın veremediği ve eksik kaldığı servis hizmetini biz veriyoruz. İstanbul’un her bölgesine markası ne olursa olsun gömme rezarvuar sistemleri servis, bakım, tamir, onarım ve montaj hizmetleriyle sizlere yıllardır kalite ve güvenilir hizmetler sunuyor.

Yılların deneyimi ile güven ve kalite servis alanında da sizlere daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Tüm ürünlerin servisini yapmak ciddi tecrübe isteyen bir servis anlayışıdır. Gömme rezarvuar servis firması olarak sadece İstanbul ve ilçelerine servis hizmeti sunmaktayız.

Geberit  Teknik Servisi ve Montajı

Vitra  Teknik Servisi ve Montajı

E.C.A  Teknik Servisi ve Montajı

Serel  Teknik Servisi ve Montajı

Kale  Teknik Servisi ve Montajı

Wisam  Teknik Servisi ve Montajı

Siamp  Teknik Servisi ve Montajı

Grohe r Teknik Servisi ve Montajı

Sanica  Teknik Servisi ve Montajı

Nkp  Teknik Servisi ve Montajı

Japar  Teknik Servisi ve Montajı

Creavit  Teknik Servisi ve Montajı

Valsir  Teknik Servisi ve Montajı

Schwab  Teknik Servisi ve Montajı

Tece  Teknik Servisi ve Montajı

Her Marka Gömme Rezarvuar tamirleriniz sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Gömme Rezarvuar Tamiri Deneyimli Ustalarımız ile Sorunsuz Bir Şekilde Yapılır.

GÖMME REZARVUAR TEKNİK SERVİS BÖLGELERİMİZ

Arnavutköy Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Avcılar Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Bağcılar Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Bahçelievler Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Bakırköy Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Başakşehir Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Bayrampaşa Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Beşiktaş Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Beylikdüzü Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Beyoğlu Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Büyükçekmece Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Çatalca Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Esenler Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Esenyurt Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Eyüp Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Fatih Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Gaziosmanpaşa Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Güngören Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Kağıthane Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Küçükçekmece Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Sarıyer Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Silivri Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Sultangazi Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi, Şişli Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi,Zeytinburnu Gömme Rezarvuar Tamiri Servisi

Teknik Servisi Hakkında Bilgi Alınız